Про нас

Про нас

ДЕКІЛЬКА СЛІВ ПРО НАС

Вже понад 20 років ПП ВКФ «Вікос» працює на українському ринку. Завдяки своєму активному та динамічному розвитку, фірма затвердила своє ім’я і місце на ринку м’ясопереробної промисловості України.

Команда професіоналів і фахівців постійно розробляє нові технології, надає технологічну підтримку, навчає персонал підприємств-партнерів, а також забезпечує виробництво високоякісної продукції, у відповідності з нормативною документацією.

 

ЧОМУ МИ?

Сьогодні фірма «Вікос» пропонує більше 250 найменувань функціональних добавок і композицій спецій. Вони призначені для виробництва варених та напівкопчених, сирокопчених і сиров’ялених ковбас, сосисок, сардельок, паштетів, шинок, а також для інших делікатесних продуктів, напівфабрикатів.

Технологами Вікоса розроблено понад 60 ТУ і 3000 рецептур. Ми готові розробити документацію для потреб Вашого підприємства, підібравши оптимальні інгредієнти з урахуванням всіх вимог до фінансових і органолептичними показниками продукту, дотримуючись чинного законодавства України. Наша продукція має найвищі сертифікати: IFS Lloyd’s Register Quality Assurance GmbH, Halal сертифікат, LRQA France SAS

Для нас немає нічого неможливого. Про м’ясо ми знаємо все. А в спільній роботі з Вами вирішимо будь-які найскладніші завдання.

Наші цінності

Наші цінності

НАДІЙНІСТЬ

Ми поставляємо товар тільки високої якості і неухильно дотримуємося зобов’язань перед клієнтами і партнерами.

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

 Ми команда професіоналів, що надає високі вимоги до виконання поставлених завдань.

ОРІЄНТАЦІЯ НА КЛІЄНТА

Найважливішим для нас є виправдати очікування партнерів, створюючи м’ясні вироби затребувані на ринку і стабільні за якістю.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Несемо відповідальність за запропоновані рішення і безпеку продукції.

ДОСВІД

Займаємо лідируючі позиції на ринку м’ясопереробної промисловості вже більше 20 років.

ЗВ'ЯЗКИ З ПАРТНЕРАМИ

Ми максимально швидко реагуємо на виникаючі потреби партнерів.